Мед Карпатський високогірний «Малина з липою», Freshbazar, 500 г

Код
MED059
В наявності
Спеціальна ціна 89 грн Звичайна ціна 99 грн
Характеристики Мед Карпатський високогірний «Малина з липою», Freshbazar, 500 г
Найменування товару Мед Карпатський високогірний «Малина з липою», Freshbazar, 500 г
Ціна 99 грн за шт.
Опис

Карпатський мед є найціннішим, оскільки його збирають у екологічно чистих регіонах. Він цінується не тільки за чистоту та чудові смакові якості, але також і за лікувальні властивості. Гірські трави, що ростуть у сприятливих умовах, накопичують більше корисних речовин, ніж їх рівнинні родичі.

Гірський мед містить безліч корисних речовин! Багатство складу карпатського меду зумовлене високою активністю бджіл. Вони здатні контролювати великі території та швидко знаходити багаті на нектар рослини.

Мед з липи і малини дуже запашний, має чудовий смак і ніжну консистенцію. Бджоли збирають його з квіток дикої або садової малини та квіток липи. Смак у меду приємний, іноді з гіркуватістю, але це не псує його якості. Після його вживання в роті залишається легка терпкість і приємний післясмак. Його світлий колір не заважає букету насичених ароматів.

Такий мед має антибактеріальні властивості, має протизапальну дію. У народній медицині він застосовується при лікуванні ангіни, нежиті, ларингіту, бронгіту, трахеїту, бронхіальної астми, як серцево-зміцнюючий засіб, при запаленні шлунково-кишкового тракту, ниркових та жовчних захворюваннях.

Freshbazar доставить вам найсмачніший і найкорисніший карпатський мед!